در باره ما
تماس با ما

Cangzhou NewHigh خودکار رادیاتور ساخت شرکت با مسئولیت محدود

تلفن: +86 18811334770

تلفن: + 86-317-5305085

فکس: + 86-317-4383868

ایمیل: nh.jiao@auto-parkingheater.com

اضافه کردن: ZhangLou روستای، چن جوت شهر، Cangzhou، هبی، چین

در باره ما

تاریخ ما

در سال Cang ژو جدید بالا رادیاتور خودرو تولید شرکت با مسئولیت محدود شرکت فن آوری است، متخصص در تولید تجهیزات خودرو گرم کردن، یخ زدایی، قطعات یدکی مربوطه با بهره گیری از اعتبار زیادی در این صنعت و تبادل هوا. با تاکید دراز مدت بر کیفیت و تحقیقات از محصولات و مقررات سختگیرانه از روند توليد به چک کردن آن دائما محصولات جدید برای برآوردن خواسته های بازار با توجه به نیاز تغییر بازار ترویج است. در اوت 2009 آن گذشت ISO / TS16949:2009 گواهی سیستم مدیریت کیفیت. در مه, 2015 که محصولات خود را به عنوان استاندارد ایمنی کار در چین ذکر شده است.

کارخانه ما

واقع در منطقه صنعت شهر Cang ژو با فاصله 18 کیلومتر در روستای ژانگ لو شهر چن جو آن را پوشش می دهد مساحت 35000 متر مربع با ساختمان کارخانه 20000 متر مربع. نفع موقعیت جغرافیایی، مثل Shijiazhuang پکن، تیانجین، در مجاورت است. Adjoins راه آهن و بزرگراه و نزدیک به بندر هوانگهوا دریای بوهای. گروه ساخت مدل تولید قالب تزریق هوای گرم موتور دمنده، مخازن آب، ورق فلزی مرحله فشار، خطوط تولید و به همین ترتیب منشعب صاحب. علاوه بر این، آن را به بیش از 400 دستگاه مختلف تجهیزات برای تولید و بیش از 150 نفر، طراحان و تولید کنندگان صاحب.

محصولات ما

Cang ژو جدید بالا خودکار رادیاتور ساخت شرکت با مسئولیت محدود حداکثر راحتی لذت می برد و دارای تخصص در تولید حرفه ای defrosting و سیستم های گرمایش. آن کالا اصلی پوشش بخاری بخاری مایع defrosters رادیاتور سوخت پمپ، موتور، احتراق موتور دمنده سوز درج دیزل سوز صفحه نمایش براق پین و غيره

کاربرد محصولات

به طور گسترده ای مورد استفاده در گرم و defrosting اتوبوس کاروان مهندسی خودرو کامیون مینی بوس اتوبوس برقی و وسایل نقلیه ویژه استفاده می شود.

ما گواهی

در اوت 2009 آن گذشت ISO / TS16949:2009 گواهی سیستم مدیریت کیفیت. در مه, 2015 که محصولات خود را به عنوان استاندارد ایمنی کار در چین ذکر شده است.

تجهیزات برای تولید

ساخت بخش مدل تولید قالب تزریق دمنده هوا گرم، مخازن آب، ورق فلزی مرحله فشار، خطوط تولید و به همین ترتیب منشعب موتور.

بازار تولید

با مهارت های فوق العاده برای تولید محصولات با کیفیت خوب و قیمت های رقابتی ترین آن شریک همکاری دراز مدت تولید کننده اتومبیل سواری معروف داخلی مانند معبد اتوبوس Changan اتوبوس Zhongtong اتوبوس Shenwo شانگهای سوژو Jinlong اتوبوس Beifang Heibao Shifeng Yujie Yichu Durablev، Levdeo در حال حاضر تبدیل. با اصرار بر منافع مشتریان و صداقت و یکپارچگی و وعده های خوب آن چوب به اصل "پاک کردن شک و تردید و نگرانی از مشتریان" و اجازه دهید مشتریان لذت بردن از خدمات حرفه ای ترین و ایجاد نام تجاری فوق العاده جدید بالا.